18

Ноябрь

Розгледіли очевидне. Брендинг мережі салонів оптики.

Коли створюєш бренд і працюєш над його неймом дуже сильно відчуваєш своє єднаня зі світом. Ти вигадуєш геніальну, на твій погляд, назву і тут виявляється, що вже хтось зробив це раніше. Сум, розчарування, депресія, алкоголь)) Але треба розуміти, що за рік у світі створюються мільйони нових назв брендів, тому класний, працюючий неймінг варто довірити профі - нехай то буде їхній головний біль;) Тепер наш вихід!

Ми не є новачками у розробці назв - більше 30 імен торгівельних марок створили за 5 років. І ніби все у тому процесі нам вже зрозуміло, але трапляються і незвичайні випадки. Так нещодавно до нас звернулися бізнесмени зі Львова, що вирішили відкрити мережу салонів оптики. Окрім традиційних окулярів, оправ, контактних лінз та аксесуарів там ще мало би бути медичне обстеження, дитяча корекція зору з потужною технікою. У цьому виді бізнесу висока конкуренція, але багато хто не надто відповідає запиту клієнтів - значить є шанс стати успішними при правильному підході.

Нам довірили створити бренд і дизайн майбутньої мережі.Треба сказати, що під час роботи було вигадано з десяток життєздатних назв і ще купа менш вдалих. Ми подумали, що якщо у Львові є "Винарня", "Палярня", "Перукарня" і ще купа загальних назв, то чому б не бути власній назві "Окулярня", що може в перспективі стати загальною. "Окулярня" - максимально зрозуміла назва, не треба жодних підписів. Тож і логотип вирішили теж робити максимально простим та зрозумілим, креатив тут був би недоречним. Ось що у нас вийшло.


Слоган вийшов не менш лаконічним та зрозумілим - "Побачимось;)".Окулярня набирає обертів за дуже короткий термін. Наразі працюють вже три торгові точки мережі і ще дві готуються до відкриття. Тож ще побачимось;)


 

Prev

Другие новости

Prev

До связи!

Популярные тэги