12

Июль

Музичний бренд для поціновувачів класики

Створювати бренд для світу музики - завжди складна задача, бо в цій сфері чи не найбільша кількість брендування у світі. Логотипів з нотами та іншою музичною атрибутикою можна зустріти кільканадцять на квадратний сантиметр інтернету. Тим цікавішим є подібний виклик для нашої студії.

Задачею стало створення з нуля бренду для нового сайту про класичну музику в Україні з великими амбіціями лідерів у цьому інформаційному просторі.Його метою мало бути акумулювання вузькоспеціалізованої інформації та популяризація класичної музики в Україні.

Почали роботу з неймінгу, Наталія Барбір знайшла ідеальне рішення з назвою - Moderato. Назва зрозуміла для ЦА, приємно чується та однозначно пишеться. А також перегукується з основною метою бренду.
Логотип робився на перетині головної літери назви та класичного музичного інструменту - роялю. Вийшло стильно, сучасно та зрозуміло.
Для того, щоб проект запустився раніше ми поставили на домен тимчасову вебсторінку у цікавому дизайні. А вже вчора остаточно запустили сам сайт. Звісно він ще буде модернізуватися і щоб буде змінюватися, але поки ми з радістю вітаємо проект Moderato із запуском та бажаємо збутися всім мріям його засновніці!

Prev

Другие новости

Prev

До связи!

Популярные тэги