20

Май

Москва. 4 шортлиста))


За 5 років існування студії ми зробили чимало соціальної реклами і перемагали з нею на різних фестах. А от до Москви дісталися вперше.

Цієї весни ми вирішили подати кілька робіт на два міжнародні фестивалі соціальної реклами у столиці РФ. І в обох наші роботи потрапили у шортлисти фестивалів, хоча конкуренція була шаленою.
Першим був фестиваль "Лайм". На ньому неочікувано "вистрілила" наша старенька робота "Анечка", що в 2013 році висіла на бордах Донецька в рамках соціальної програми проти паління в громадських місцях. Робота увійшла до списку з п`яти фіналістів у номінації "Друкована та зовнішня соціальна реклама".

Другий фестиваль, ART.START, був більше спрямований на молодих рекламістів та зібрав ще більшу аудиторію. Тут в список фіналістів у номінації "Зовнішня та друкована реклама" увійшли одразу три наших перевірених роботи: "Книги делают сильнее", "Анечка" та серія робіт "Бабушки-рецидивистки", що встигла пошуміти у пабліках "Доктора Комаровського". (Детальніше роботи можна подивитися в нашому портфоліо)

Окремо жюрі фестивалю визнало роботу "Анечка" кращою у тематиці "Здоровий образ життя"!


Короче, було дуже приємно, що наші роботи помітили. Хоча чому ми здивовані, їх завжди помічали;) Загальна наша кількість перемог робіт з соціальною направленістю - 20! Тож ми соціальна агенція))

На всіх заходах був присутнім наш Павло Федоренко, за що йому велика подяка!

Prev

Другие новости

Prev

До связи!

Популярные тэги